Як проїхати
м. Київ, пров. Ізяславський 52, пов. 2

17.02.2022

Вітальня – одна з найважливіших кімнат у кожному будинку, саме у вітальні часто збирається вся сім'я та приймаються гості. Вибір меблів для вітальні – не найпростіший, так як меблі в цій кімнаті п..

18.01.2022

Кухня по праву вважається найважливішою і навіть основною кімнатою у кожному будинку та квартирі. Саме на кухні господині проводять більшу частину свого часу у приготуванні смачних страв. Також кухня ..

23.12.2021

Вітальня – це основна кімната у кожному будинку. Саме вона служить для прийому гостей, проведення часу всією сім'єю та просто для відпочинку у приємній теплій атмосфері. Оформляючи свій будинок та..

08.12.2021

Зима – час ароматного чаю, улюблених фільмів та теплого пледу на м'якому та затишному дивані. Саме взимку ми найбільше часу проводимо у теплому приміщенні, насолоджуючись спілкуванням з друзями та..

03.12.2021

Стільці давно стали для всіх звичними та звичайними предметами інтер'єру, адже знайти їх можна у кожному будинку. Ми купуємо стільці різних стилів і форм, зовсім не замислюючись, якою ж є історія ..

12.11.2021

Давно шукайте стильний та зручний диван? Хочете купити якісний і надійний диван, але не можете знайти підходящий варіант? Все дуже просто – завітайте на сайт інтернет магазину Кровато. У нас представл..

08.11.2021

Купівля нового будинку або квартири - це завжди приємно і хвилююче, адже облаштування нового житла завжди приносить задоволення і позитивні емоції. Купівля меблів є одним з найважливіших етапів в офор..

30.09.2021

Кожна людина, яка живе у швидкоплинному ритмі сучасного життя, явно чи таємно мріє лише про одне – повноцінно висипатися, тому що для кожного з нас це практично неможливо. Повноцінний здоровий сон – ц..

30.09.2021

Хороші та зручні меблі – це не тільки прикраса, але й основа комфорту кожного будинку. Дуже складно уявити собі будинок або квартиру, в якій немає меблів, так як вони є не тільки декоративною прикрасо..

15.09.2021

Організація місць для зберігання речей завжди важливий і дуже відповідальний момент в облаштуванні будь-якої кімнати. Щоб кімната виглядала акуратною і не переповненою різними речами, і навіть одягом,..

15.09.2021

Обідній кухонний стіл – це головний предмет меблів на кожній кухні, оскільки в основному він займає центральне та найголовніше місце. За кухонним столом не лише обідають чи вечеряють, а й збираються в..

26.08.2021

Вирішилися оновити інтер'єр кухні? Закінчили ремонт та хочете, щоб ваша кухня стала ще більш затишною та комфортною? Тоді вам просто необхідно купити нові меблі для кухні. Якісні та функціональні ..

23.08.2021

Спальня – це одна з найважливіших кімнат у будь-якому будинку чи квартирі, оскільки саме ця територія є особистою для кожної людини. У спальні ми відпочиваємо та відновлюємо свої сили після складного ..

21.07.2021

Облаштування будь-якого будинку або квартири передбачає заповнення їх красивими та функціональними меблями. Меблі потрібні в кожній кімнаті і дуже важливо, щоб вони були надійними, довговічними, стиль..

20.07.2021

Дитяча кімната – це зона підвищеної уваги для кожного з батьків, оскільки в цій кімнаті дитина бачить максимальну кількість часу, включаючи денний та нічний сон. Саме тому до вибору меблів для цієї кі..