Як проїхати
м. Київ, пров. Ізяславський 52, пов. 2
Фільтр
Ціна
Виробник

Дитячі матраци

Як вибрати хороший дитячий матрац?

Для того, щоб організм дитини правильно розвивався, потрібно приділяти увагу не тільки правильному харчуванню, не лише своєчасному фізичному та інтелектуальному розвитку, але також здоровому повноцінному сну. І спальне місце для дитини має бути обладнане за віком таким чином, щоб хребет не викривлявся, а перебував у правильному положенні під час нічного відпочинку. Крім вибору ліжка, потрібно купити правильний дитячий матрац, найпопулярнішим розміром якого є 90 см на 190 см. Завдяки правильній організації спального місця можна попередити такі проблеми, як сколіоз та неправильна постава, так що до питання потрібно підходити з усією любов'ю та відповідальністю.

Для новонародженого немовля, у якого кісточки ще м'які, дуже легко піддаються деформації, якщо дитина довгий час проводить у неправильному положенні, найкраще підходять жорсткі рівні матраци. Для дошкільнят відмінним вибором стане виріб середньої жорсткості, оскільки у цей період відбувається активне формування всього опорно-рухового апарату. Ну а школярам і підліткам вже можна переходити на більш дорослі варіанти ортопедичних матраців, які будуть підлаштовуватися під тіло, що постійно змінюється, а також дозволять не купувати новий матрац щороку.

На що звернути увагу при покупці матраца дитині?

Основні критерії, за якими потрібно організовувати місце, де дитина спить, такі:

  • розмір матраца повинен відповідати зростанню дитини та міцно розташовуватися в ліжку. У нашому магазині ви можете знайти розміри 200х90х18, 90х190х8, 80х190х12, 190х90х10;
  • матеріал повинен бути гіпоалергенним, щоб не спровокувати дерматити та подразнення ніжної шкіри;
  • лікарі рекомендують віддавати перевагу жорсткішим конструкціям, щоб хребет правильно формувався в період активного зростання дитини.

Найпопулярніші наповнювачі для дитячих матраців - це кокосова койра та бамбукові волокна. Також у багато моделей додають іони срібла, які перешкоджають накопиченню бруду та розмноженню грибків та шкідників.

Що ще потрібно врахувати при покупці дитячого матраца?

У нашому магазині ви можете купити матраци дитячі розміром від 90х190 до 90х200. Для малюків до трьох років вибирайте жорсткі моделі, наповнені кокосовою койрою. Чудова вентиляція, жодних паразитів, абсолютна гіпоалергенність - ось переваги цього матеріалу. Можете звернути увагу на матраци, наповнені ортопедичною піною, яка підлаштовується під форму тіла залежно від навантаження. Натуральний латекс, який виготовляється з каучукового дерева, також чудово підходить для дітей будь-якого віку. Він екологічний, довговічний та не допускає появи грибка. Також дуже важливо правильно вибрати матеріал, з якого виготовлений чохол для матраца, адже дітки вночі можуть активно рухатися, стягувати простирадло, а в результаті стикатися з шкірою безпосередньо з матрацом. На нашому сайті ви можете підібрати саме ту модель, яка буде зручною для вашої дитини, і забезпечить їй здоровий і міцний сон протягом багатьох років. Ціни на нашому сайті є дуже приємними за рахунок того, що ми надаємо нашим клієнтам кращу продукцію українських виробників, і вам не потрібно переплачувати ні за імпорт товару в країну, ні за міжнародний бренд.