ПРУЖИННИЙ ОРТОПЕДИЧНИЙ МАТРАС PHYTOLIFE DOCTOR LINUM USLEEP / ДОКТОР ЛІНУМ

В наявності
Модель: 67004004
4 067 грн Usleep
Wishlist
Розмір
Жорсткість матраца
Висота матраца
Максимальне навантаження
Або напишіть нам:
 • whatsapp
 • telegram
 • viber
Опис товару

PHYTOLIFE DOCTOR LINUM USLEEP - сучасна комфортна модель, яка має прекрасні ортопедичні та анатомічні властивості. Основа виробу – пружинний блок Pocket Spring. Периметр моделі посилено трьома металевими рамками та Єврокаркасом з інноваційної піни. Завдяки цьому забезпечується додатковий захист від пікових навантажень та краще зберігаються властивості матраца.

СКЛАД :

 1. Softex Linum
 2. Латексована бавовна
 3. Захисне полотно SpanGuard
 4. Пружинний блок Pocket Spring
 5. ThermoFelt
 6. Льон натуральний (койра)

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 1. Жорсткість : 3 середня жорсткість
 2. Висота : 20 см
 3. Максимальне навантаження : до 150 кг на одне спальне місце
 4. Гарантія : 18 місяців

ОПИС НАПОЛНЮВАЧІВ БЕЗПРУЖИННОГО МАТРАСУ USLEEP CANDY GREEN: :

Softex Linum – унікальна розробка компанії Usleep. До складу матеріалу входить натуральний льон та мікроволокна. Складові скріплюються між собою термічним способом. Шар добре пружинить, забезпечує чудову ортопедичну підтримку тіла людини під час сну.

Thermo Felt – термічно з'єднані волокна, які розподіляють навантаження та створюють стабільний захист м'яких настилів від пружинного блоку. Волокна є органічними та гіпоалергенними.

Пружинний блок Pocket Spring – пружинний блок складається з незалежних пружин. Кожна пружинка упакована в окремий чохол, створений із нетканого матеріалу. Матраци Pocket Spring забезпечують зональну підтримку тіла, рівномірно розподіляючи навантаження, добре розвантажуючи хребет.

Льон натуральний (койра) - унікальний матеріал, розроблений компанією Usleep, що не має аналогів. Шар із натурального льону – це додаткова жорсткість, відмінна терморегуляція, приємна прохолода у спеку, збереження тепла взимку. Матеріал не викликає подразнення шкіри, сприяє покращенню обміну речовин, покращенню кровообігу, зміцненню імунітету. Це антистатичний матеріал, який також здатний знижувати рівень радіації.

Відгуки наших покупців

Відгуків про цей товар ще не було.

Ваша оцінка