Сортування:
Табурет барний круглий
1 519 грн

Табуретки

Табурет являє собою звичайний стілець для домашнього використання, в якому відсутня спинка та підлокітники. Табурет вважається мінімалістичною деталлю інтер'єру, яка займає мінімум простору, але є досить функціональною. Саме відсутність спинки дозволяє розташувати такий стілець у будь-якому місці, наприклад, сховати по стіл, що значно економить місце у кімнаті.

Крім гарного дизайну, табурет обов'язково повинен мати стійку конструкцію, тому що при сидінні на ньому вага людини повинна розподілитись тільки на сидінні, без використання спинки. Для цього ніжки табурету роблять якомога стійкішим і надійнішим. У деяких моделях табуретів між ніжками виробники роблять спеціальні проніжки або царгани, які зміцнюють каркас табурету, роблячи його ще більш стійким. Сучасні моделі табуретів виготовляють з різних деревних порід, металу, пластику або комбінації цих матеріалів.

На сайті нашого інтернет магазину ви можете придбати різні моделі табуретів - табурети для кухні або барні табурети, які мають стійку конструкцію, високий рівень якості та стильний дизайн. Тільки ми можемо запропонувати своїм покупцям найдоступніші ціни на стильні та красиві табурети.