Сортування:
Стіл трансформер Флай
4 022 грн
Стіл трансформер Фаворит
3 395 грн
Стіл трансформер Слайдер
5 162 грн
Стіл трансформер Книга Light
1 933 грн
Стіл трансформер Книга
1 933 грн
Стіл трансформер Дельта
5 668 грн
Стіл трансформер БатерФлай
3 514 грн

Економія простору та прагнення мінімалізму – це основні постулати сучасного підходу до дизайну приміщень. Сьогодні багато хто намагається стильно і красиво оформити свою квартиру або будинок, при цьому не захаращуючи простір. Справжньою знахідкою в такому випадку стає покупка розкладних меблів, які можуть швидко і без особливих зусиль трансформуватися і змінюватися. Саме таким предметом меблів є столи-трансформери.

Столи-трансформери є сучасними моделями журнальних столиків, які можуть швидко перетворюватися на повноцінний обідній стіл або робоче місце. Такі столи мають сучасні і дуже прості механізми трансформації, завдяки яким розкласти цей стіл не складе особливих труднощів. Завдяки подібному механізму журнальний стіл може змінити свою висоту і навіть форму, перетворившись на обідній стіл для приємного відпочинку чи прийому гостей.

Купити стол-трансформер ви зможете тільки на сайті нашого інтернет магазину. Ми пропонуємо великий асортимент різних моделей столів-трансформерів, які ідеально впишуться у будь-який сучасний чи класичний інтер'єр. Тільки у нас ви знайдете найнижчі ціни на столи-трансформери відмінної якості. Доставка провадиться в будь-який населений пункт України.