Матрац Чемпіон

В наявності
Модель: 38002004
1 727 грн Сонлайн
Wishlist
Розмір
Висота матраца
Жорсткість матраца
Максимальне навантаження
Або напишіть нам:
  • whatsapp
  • telegram
  • viber
Опис товару

Характеристики :
1). Висота – 18см.
2). Жорсткість – середня
3). Максимальне навантаження - 100кг (на одне спальне місце)
Склад :
- тканина жаккард
- Ватин
- термопресована повсть
- блок "Боннель"

Жаккард – щільний матеріал, що використовується при виготовленні матраців з метою зробити його поверхню м'якою та зносостійкою завдяки обробці спеціальною парою. Такий матеріал ідеально підходить для виготовлення матраців, так як не розтягується, не зношується, має високий ступінь стійкості до кольору, не вибагливий у догляді, а також забезпечує естетичний зовнішній вигляд.

Ватин – прошивна тканина, що складається із суміші волокон. Ватин використовується як ізоляційний шар і прокладається між чохлом матраца і основними шарами, що настилають.

Термовийлок - міцний, довговічний та екологічно чистий матеріал, що складається з натуральних волокон джуту, бавовни, льону та шерсті. Термовілок виступає у складі матраца як непереборний захисний бар'єр, що знаходиться між м'яким шаром і пружинним блоком. Завдяки Термовойлоку матрац стає зносостійким, жорсткішим, пружним і розподіляє навантаження від ваги рівномірно по всій поверхні.

Пружинний блок Боннель - в основі його конструкції – п'ятивиткові пружини із високоякісної сталі, з'єднані спіраллю. За рахунок цього блок Боннель має форму під тиском ваги людини і не розпадається. Завдяки подібній конструкції у складі матраців, вони мають такі характеристики: підвищену жорсткість, зносостійкість, можливість розподіляти вагу і, тим самим, підтримувати положення хребта в природному анатомічно правильному стані.

Відгуки наших покупців

Відгуків про цей товар ще не було.

Ваша оцінка