Матрац Neolux ViscoGEL Spring Comfort

В наявності
Модель: 36001996
10 685 грн Neolux
Wishlist
Розмір
Жорсткість матраца
Висота матраца
Максимальне навантаження
Або напишіть нам:
 • whatsapp
 • telegram
 • viber
Опис товару

 

Характеристики :
1). Висота – 26см.
2). Жорсткість – середня
3). Максимальне навантаження - 150кг (на одне спальне місце)
 

Склад:

 • Трикотажна тканина «Comfotex»
 • Viscogel
 • Піна "Soft"
 • Термоволокно
 • Пружинний блок "Pocket Spring"
 • Термоволокно
 • Latexform
 • 3D Aerosystem
 • Тканина «Jeans»

Трикотажна тканина «Comfotex» – інноваційна тканина, в якій застосовується унікальна технологія багаторівневого стьобання високої роздільної здатності, в якій йде чергування мікростібання та об'єму на одному полотні. Така структура дозволяє ефективно зберігати тепло, забезпечувати вільну циркуляцію повітря та оптимальний вологообмін.
Viscogel – високотехнологічний матеріал, що є унікальним поєднанням сучасних матеріалів Memory і Comfogel. Він здатний приймати та запам'ятовувати форму тіла людини, забезпечуючи точкову, анатомічно правильну підтримку хребта. Він еластичний, характеризується відмінною повітропроникністю та терморегуляційними властивостями. Завдяки створенню оптимального мікроклімату, сон стає комфортним будь-якої пори року.
Піна "Soft" - в'язкоеластичний пористий матеріал, який за своїми якостями нагадує пінополіуретан. Використовується як проміжний настил в матраці, що надає йому додаткову м'якість і комфорт. До характеристик піни «Soft» можна віднести гіпоалергенність, еластичність та зносостійкість.
Пружинний блок «Pocket Spring» - блок незалежних пружин, у якому кожна пружина поміщена окремий мішечок і прогинається незалежно від інших. Така структура дозволяє рівномірно розподіляти тиск на тулуб людини та точково підтримувати хребет в анатомічно правильному положенні. Це створює яскраво виражений ортопедичний ефект та гарантує здоровий та комфортний сон.
Термоволокно - міцний матеріал, що представляє собою поєднання натуральних (бавовна, льон, джут і шерсть) і синтетичних (акрил, поліпропілен) волокон, пресованих при температурі 190С. Використовується як проміжний шар для захисту м'яких шарів від деформації з боку пружинного блоку. Застосування термоволокна значно збільшує зносостійкість та термін експлуатації матраца.
Latexform – це інноваційне поєднання натурального латексу та спіненого пінополіуретану. Цей матеріал екологічно чистий, нетоксичний, має пористу структуру, має гіпоалергенні, антибактеріальні та протигрибкові властивості. Він еластичний, легко набуває форми тіла і не деформується.
3D Aerosystem – це інноваційна система мікроклімату, що відповідає за оптимальний волого- та повітрообмін під час сну. Тривимірна аеролента, розташована по периметру матраца і що складається з волокон, що утворюють осередки особливої геометричної форми, забезпечує безперервну циркуляцію повітря всередині шарів настилання матраца. Це дозволяє підтримувати оптимальну температуру та гарантувати ефективне відведення вологи.
Тканина «Jeans» – щільний, жорсткий матеріал, виготовлений із бавовни з додаванням волокон еластану. Він характеризується гігроскопічністю, повітропроникністю, гіпоалергенністю, високою міцністю та зносостійкістю. Завдяки наявності волокон еластану, тканина стійка до деформацій, не розтягується та добре тримає форму.

Відгуки наших покупців

Відгуків про цей товар ще не було.

Ваша оцінка