Комод Тесса

В наявності
Модель: 1400643
11 400 грн Estella
Wishlist
Матеріал
Колір
Або напишіть нам:
  • whatsapp
  • telegram
  • viber
Опис товару

Комод Тесса характеризується рівними лініями, прямими кутами та суворим силуетом. Він ідеально підійде до таких ліжок, як Афіна, Рената чи Титан. Як і комод Вега, Тесса виготовлений з натурального бука, з використанням високоякісної фурнітури – роликових напрямних, які забезпечують плавність та безшумність відкриття ящиків. Комод спроектований таким чином, що всі деталі та кріплення заховані всередині, завдяки чому покращується зовнішній вигляд виробу та створюється міцна та надійна конструкція. Місткі ящики дозволять Вам розмістити велику кількість речей, а зручна розбірна конструкція – легко перевезти та зібрати комод.

габаритні розміри Бук Щит
Стандарт Фурнітура Blum
80*85*55
(вис/шир/глиб)
11 400 грн 13 790 грн
габаритні розміри Бук Масив
Стандарт Фурнітура Blum
80*85*55
(вис/шир/глиб)
12 090 грн 14 590 грн

Верхня частина виготовлена зі щита або масиву бука, товщиною не менше 24мм, а дно - з HDF, деревоволокнистої плити високої щільності, яка в 3 рази перевищує ДСП за показниками надійності. Стінка комода складається з трьох частин, що унеможливлює її деформацію. Як фурнітура використовуються роликові напрямні.
Глибина ящика 15 см у середині, висота фасаду ящика – 24 см, у середині довжина та ширина ящика – 47 на 72 см.

фурнітура на вибір

Стандарт

СТАНДАРТ
METABOX
Шухляда стандарт metabox

Metabox

Висувна система, що складається з чотирьох роликових металевих напрямних. Дозволяє витримувати навантаження до 20 кг. Виїжджає на ¾ довжини, залишаючи частину простору ящика всередині. Забезпечує плавний та безшумний хід, повністю виключаючи скрип під час руху. Простий та дуже надійний в експлуатації.

Комфорт

КОМФОРТ
blum
Шухляда комфорт blum

Blum

Мабуть, найвідоміша, найякісніша та найнадійніша фурнітура на сьогоднішній день. Доводчики забезпечують абсолютну плавність та беззвучність ходу, а також відсутність ударів при відкриванні/закриванні ящиків. Витримує навантаження до 50 кг. Відрізняється високою зносостійкістю та тривалим терміном безпроблемної експлуатації (близько 200 тисяч циклів відкривання).

Доступні кольори:

Клеєний щит – це дерев'яний матеріал, який отримується в результаті склеювання між собою дерев'яних струганих брусків шириною від 10 мм до 50 мм. До його незаперечних переваг слід віднести стійкість до деформації, однорідну фактуру, абсолютну екологічність. На відміну від потужних конструкцій, клеєний щит характеризується дуже невеликою усадкою, він не деформується і не розтріскується протягом експлуатаційного терміну.
Масив – це деревний матеріал, що отримується в результаті склеювання між собою більших дерев'яних струганих брусків. Зверніть увагу, що під масивом не слід розуміти меблі з цілісного шматка дерева.

Відгуки наших покупців

Відгуків про цей товар ще не було.

Ваша оцінка