Подушка Pillow Visco Orthopedic

В наявності
Модель: 566345603
1 985 грн OLIMPIA
Wishlist
Або напишіть нам:
  • whatsapp
  • telegram
  • viber
Опис товару

Ортопедична подушка  Visco Orthopedic Pillow OLIMPIA має ряд корисних властивостей, що сприяють поліпшенню здоров'я. Даний варіант має хвилеподібну форму, що є характерною рисою ергономічних моделей.  Матеріал литий латекс з ефектом пам'яті, що дозволяє ідеально підлаштовуватися під вигин шиї і контури голови та відповідає анатомічним потребам тіла людини. Подушка має два валики різної висоти, що дозволяє вибирати найбільш комфортну сторону для сну на боці або на спині.

Використання такої ортопедичної подушки може мати ряд корисних ефектів. Наприклад, вона розвантажує хребет та допомагає знімати проблеми, пов'язані з остеохондрозом і шийним радикулітом. 

При виборі подушки важливо звернути увагу на те, щоб вона забезпечувала правильне положення голови та шиї під час сну. Також важливо вибирати подушку з відповідною висотою валиків, щоб вона була комфортною для конкретної людини. Крім того, варто пам'ятати про те, що перехід на ортопедичну подушку може потребувати деякого часу для пристосування тіла до нового становища.
Розмір 60х40х11см.

Відгуки наших покупців

Відгуків про цей товар ще не було.

Ваша оцінка