Ортопедичний матрац RELAX DUO / Релакс Дуо

В наявності
Модель: 2900910
8 161 грн
Розмір
Жорсткість матраца
Висота матраца
Особливості
Максимальне навантаження на спальне місце
В обрані В обрані
Або напишіть нам:
  • whatsapp
  • telegram
  • viber
Опис товару

 

Матрац Relax Duo є елітною моделлю на основі блоку незалежних пружин із ефектом зима-літо. Як наповнювач використовуються натуральний латекс «Clima Cell»®, високоеластичний матеріал Ergoflex® та інноваційний матеріал Memory Foam. В основі лежить пружинний блок "Anatomic Multy Zone 7". Кожна пружина такого блоку знаходиться в окремому мішечку - кишеньці. Пружини не скріплені одна з одною дротом, що дозволяє кожній пружині прогинатися незалежно від інших. Головною особливістю пружинного блоку Pocket Spring zone є зонованість. Усі пружини розбиті деякі групи - зони, пружини з різних зон мають різну жорсткість. Це дозволяє збільшити жорсткість там, де це необхідно, наприклад, в області лопаток та плечей людини, а в зоні голови та шиї матрац Релакс Дуо не настільки жорсткий, що збільшує комфорт. Слід також відзначити, що по периметру пружин блок скріплений дротом з прокатної сталі. Така конструкція дозволяє утримувати бічні пружини всередині блоку, не дозволяючи їм вирватися назовні. Також по периметру встановлено єврокаркас - блоки з пінополіуретану, які не допускають просідання країв матраца, роблячи його жорсткішим по краях. Сторони мають різний рівень жорсткості. Літня сторона містить натуральний латекс Clima Cell® та матеріал Ergoflex®, має мінімальну жорсткість. Зимова сторона складається з матеріалу Ergoflex® та Memory Foam, має середню жорсткість. Натуральний латекс Clima Cell® має мікропористу структуру із заповненими повітрям осередками, завдяки чому латекс під навантаженням може швидко набувати форми людського тіла та також швидко відновлювати свою форму. Латекс є природним і дуже довговічним матеріалом, саме латекс надає м'якості та комфорту.

Склад:

 

 

Antibacterial Fabric Antibacterial Fabric – Чохол матраца виконаний із високоякісного бельгійського стрейчу з високим вмістом натуральних волокон. Такий матеріал відрізняється хорошими терморегуляційними, «дихаючими», вологоабсорбуючими властивостями, а також м'якою структурою. Безперечною перевагою є просочування тканини антибактеріальним складом Ultra Fresh Silpure, що має унікальні властивості срібла і перешкоджає виникненню шкідливих мікроорганізмів.

Thermo BalanceThermo Balance - Знімний чохол матраца виконаний з особливої тканини, що складається з високоеластичних порожнистих кліматичних волокон, що добре пропускають повітря. Вони забезпечують ідеальний повітрообмін та терморегуляцію під час сну. Сон на такому матраці буде комфортним будь-якої пори року.

Anatomic Multi 7 Anatomic Multi 7 - Ця система є зональним розподілом пружин. Матрац поділяється на 7 зон, кожна з яких наповнена різною кількістю пружин, що відрізняються за висотою. Таке розміщення дозволяє регулювати рівень жорсткості у межах одного матраца, що значно збільшує ортопедичні властивості виробу, тобто. забезпечує анатомічно правильну підтримку хребта під час сну. 7-зональна система включає зони голови та плечей, попереку, таза та стегон, колін, гомілки та ступнів.

Clima Cell Clima Cell - природний матеріал, що отримується із соку гевеї шляхом спінювання. Він має мікропористу структуру, схожу на будову бджолиних стільників, кожен осередок якої заповнений повітрям. Латекс Clima Cell має неперевершену м'якість і забезпечує максимальний комфорт. Пориста структура дозволяє повітря легко циркулювати всередині матраца, завдяки чому створюється оптимальна терморегуляція і вологообмін.

Ergoflex Ergoflex - наповнювач, що характеризується мікропористою структурою і відрізняється такими властивостями, як нетоксичність та гіпоалергенність. Його призначенням є зниження тиску на окремі ділянки тіла, сприяння оптимальному розподілу ваги на матрац, зняття навантаження із судин, а також покращення кровообігу під час сну.

Memory Foam Memory Foam - унікальний матеріал Memory Foam складається з «розумних» осередків, що запам'ятовують контури тіла та підлаштовуються під нього. Механізм його дії полягає в тому, що осередки реагують на вагу і температуру тіла, стаючи м'якшими там, де температура вища (прилягання до матраца більша) і залишаючись твердими там, де немає сильного тиску. Це дозволяє рівномірно розподілити вагу тіла та забезпечити максимальний ортопедичний ефект. Матрац з Memory Foam рекомендується експлуатувати за температури не нижче 20С.

 

 

  1. Знімний чохол з антибактеріальним просоченням та системою Thermo Balance.
  2. Натуральний латекс Clima Cell®
  3. Ортопедична піна Ergoflex®
  4. Інноваційна система пружин Anatomic Multy Zone 7
  5. Система вентиляції Smart Air System Control.
  6. Піна Memory Foam.
Характеристики
Розмір
70x190 80x190 80x200 90x190 90x200 120x190 120x200 140x190 140x200 150x190 150x200 160x190 160x200 180x190 180x200 200x200
Жорсткість матраца
Середня жорсткість
Висота матраца
21 см.
Особливості
Латекс Піна з ефектом пам'яті Знімний чохол
Максимальне навантаження на спальне місце
120 кг.
Відгуки наших покупців

Відгуків про цей товар ще не було.

Ваша оцінка