Ортопедичний матрац Sleep&Fly Organic OMEGA

В наявності
Модель: 2600422
5 517 грн EMM
Wishlist
Розмір
Висота матраца
Жорсткість матраца
Особливості
Максимальне навантаження
Або напишіть нам:
 • whatsapp
 • telegram
 • viber
Опис товару

Omegads

Склад:

 1. Чохол Organic cotton.
 2. Блок Carbon Foam.
 3. Bio Cocos
 4. Еко Felt.
 5. Пружинний блок IQ Spring.
 6. Еко Felt.
 7. Bio Cocos
 8. Блок Carbon Foam.
 9. Чохол Organic cotton

Чехол Bio Cotton Чохол Organic cotton – чохол матраца, що складається з безлічі високоеластичних порожніх волокон, що забезпечують постійну циркуляцію повітря, регулювання термобалансу та вирівнювання перепадів температур під час сну. Дозволяє досягти ідеального мікроклімату на поверхні матраца, що гарантує здоровий комфортний сон у будь-яку погоду.

Eco Felt Eco Felt – 100% натуральний жорсткий матеріал, що є сумішшю волокон льону, шерсті та джуту. Використовується для поділу пружинного блоку та м'яких настилів матраца захищає останні від руйнівної дії пружин. Завдяки своїм властивостям, значно збільшує показники зносостійкості та термін експлуатації матраца.

Пружинный блок IQ Spring Пружинний блок IQ Spring – блок, що складається з безлічі «розумних пружинок» з широкою основою та вузькою «талією». Гнучкість і функціональність пружин дозволяє досягти ефекту кількох рівнів жорсткості в одному матраці – від м'якості при першому дотику до матраца до жорсткої точкової підтримки хребта.

Блок Carbon Foam Carbon Foam - це окремий шар матраца, що складається з інноваційного матеріалу, що має високу пружність і еластичність, що дозволяє підтримувати хребет в анатомічно правильному положенні. Цей матеріал довговічний, характеризується прекрасним повітро- та водообміном.

Bio Cocos Bio Cocos – натуральні волокна з горіхів кокосу, що скріплені між собою латексом. Будучи об'ємним, пористим переплетенням волокон, через порожнини якого відбувається постійна вентиляція повітря і водовідведення, цей матеріал забезпечує «дихаючі» властивості матраца. До переваг Bio Cocos також відносяться такі його характеристики, як еластичність, гіпоалергенність, пружність, тривалий термін експлуатації 

Відгуки наших покупців

Відгуків про цей товар ще не було.

Ваша оцінка