Ліжко Дует Гранде

В наявності
Модель: 14003530
19 100 грн Estella
Wishlist
Матеріал
Розмір
Колір
Посилені ламелі 2,5 см
Або напишіть нам:
  • whatsapp
  • telegram
  • viber
Опис товару

Двохярусне ліжко-трансформер із бука Дует Гранде

Ліжко Дует Гранде Естелла – це висока надійність та функціональність. Двоярусне ліжко Дует Гранде ТМ Естелла виконане з екологічно чистого матеріалу - бука. Деревина цього дерева дуже якісна та красива.

Унікальність моделі Дует Гранде в тому, що її можна трансформувати у два повноцінні ліжка. Поки Ваші діти маленькі, ви можете використовувати його як двоповерхову конструкцію. З часом, коли діти підростуть, ліжко Дует Гранде Естелла з легкістю переобладнається у два окремі та безпечні ліжка.

Лаконічний дизайн цієї моделі додасть дитячій кімнаті комфорт і затишок. Розміри спального місця Дует Гранде Естелла 200х90 см, а із запропонованих кольорів тонування дерева завжди можна підібрати той, який органічно впишеться у Ваш інтер'єр.

До цього ліжка передбачені спеціальні ящики для зберігання дитячих іграшок, постільної білизни тощо. Оснащеність цих містких ящиків особливими роликами запобігає пошкодженню покриття підлоги під час руху.

Увага! Планки безпеки та підліжкові шухляди у вартість ліжка не входять і купуються окремо! 

Доступні кольори: 

Ліжко Дует Гранде  може бути виконане в одному з наведених нижче відтінків.

Клеєний щит – це дерев'яний матеріал, який отримується в результаті склеювання між собою дерев'яних струганих брусків шириною від 10 мм до 50 мм. До його незаперечних переваг слід віднести стійкість до деформації, однорідну фактуру, абсолютну екологічність. На відміну від потужних конструкцій, клеєний щит характеризується дуже невеликою усадкою, він не деформується і не розтріскується протягом експлуатаційного терміну.
Масив – це деревний матеріал, що отримується в результаті склеювання між собою більших дерев'яних струганих брусків. Зверніть увагу, що під масивом не слід розуміти меблі з цілісного шматка дерева.


 

Планка безпеки

Планка безпеки призначена для захисту дитини від випадкового падіння з ліжка. Вона є бортиком, який дуже легко кріпиться до стінки ліжка за допомогою спеціальних затискачів і збільшує висоту стінки на 18см.
Захисний борт випускають у стандартних розмірах: 70 см; 80 см; 130 см; 140 див.

Планка безпеки універсальна


Стандартна планка являє собою два додаткові одинарні борти з двох сторін ліжка, які збільшують висоту стінки на 18см. Легко кріпиться за допомогою фіксаторів.

Розміри і вартість: 70 см - 460 грн., 80 см. - 500 грн., 130 см. - 600 грн, 140 см. - 660 грн.

Планка безпеки подвійна


Подвійна планка безпеки створює посилений захист від випадкового падіння дитини та ідеально підходить під ліжка . Її висота становить 32,5 см, представлена у всіх 8-ми базових відтінках меблів ТМ «Естелла». Можливо 2 варіанти довжини на вибір – 96 см або 134 см. Планка легко кріпиться за допомогою звичайної викрутки, так само легко знімається, не залишаючи жодних слідів на поверхні ліжка.
Розміри та вартість: 96 см - 1060 грн., 134 см. - 1460 грн.

Планка безпеки подвійна плюс


Від стандартної подвійної планки модель плюс відрізняється плавними, округлими формами. Вона створена спеціально під моделі ліжок Нота Плюс та Дует Плюс та ідеально їх доповнює. Висота борту становить 34,5 см, що є надійним захистом від випадкового падіння дитини. Можливо два варіанти довжини на вибір – 96 см або 134 см.
Розміри та вартість: 96 см - 1280 грн., 134 см. - 1710 грн.
ВІДМІННО ДОПОЛНЯЮТЬ СПАЛЬНЮ ТУМБА АБО КОМОД

 

Дерев'яний комод Тесса Тумба ліжкова Тесса

Габаритні розміри: 850x800x530
(шир./вис./глиб. )

Габаритні розміри: 480x360x400
(шир./вис./глкб. )

Фасад, боки та кришка - дерево, корпус ДСП

Фасад, боки та кришка - дерево, корпус ДСП


 

Дерев'яний комод Вега Тумба ліжкова Bега

Габаритні розміри: 850x800x530
(шир./вис./глиб. )

Габаритні розміри: 480x360x400
(шир./вис./глиб. )

Фасад, боки та кришка - дерево, корпус ДСП

Фасад, боки та кришка - дерево, корпус ДСП

Відгуки наших покупців

Відгуків про цей товар ще не було.

Ваша оцінка