Ліжко Лаос

В наявності
Модель: 14003522
14 780 грн Estella
Wishlist
Матеріал
Розмір
Колір
Посилений каркас
Або напишіть нам:
  • whatsapp
  • telegram
  • viber
Опис товару

Ліжко - горище із бука Лаос

Ліжко Лаос Естелла, окрім стильного дизайнерського рішення, приваблює неймовірним комфортом. Ця модель є двоярусним дерев'яним ліжком, яке стане не тільки улюбленим місцем для сну і відпочинку у ваших дітей, але і вирішить проблему економії простору в дитячій кімнаті. Ширина спального місця – 900 мм, довжина – 2000 мм. Зручні сходи можна розташувати з будь-якої сторони ліжка - там, де вони чудово впишуться в дизайн.

Ліжко Лаос Естелла виготовлене з бука з ламельним блоком. Натуральну деревину бука широко використовують у меблевій промисловості завдяки її чудовим властивостям, до яких відносяться висока міцність, стійкість до вологості, гарна поліруваність.

Для захисту дитини від падіння під час сну можна замовити спеціальну планку безпеки. Крім того, двоярусне ліжко Лаос Естелла рекомендується доукомплектувати ортопедичним матрацом і тумбою для ліжка для органічного облаштування спального місця і дитячої кімнати в цілому.

Доступні кольори: 

Ліжко Лаос може бути виконане в одному з наведених нижче відтінків.

Клеєний щит – це дерев'яний матеріал, який отримується в результаті склеювання між собою дерев'яних струганих брусків шириною від 10 мм до 50 мм. До його незаперечних переваг слід віднести стійкість до деформації, однорідну фактуру, абсолютну екологічність. На відміну від потужних конструкцій, клеєний щит характеризується дуже невеликою усадкою, він не деформується і не розтріскується протягом експлуатаційного терміну.
Масив – це деревний матеріал, що отримується в результаті склеювання між собою більших дерев'яних струганих брусків. Зверніть увагу, що під масивом не слід розуміти меблі з цілісного шматка дерева.


 

Планка безпеки

Планка безпеки призначена для захисту дитини від випадкового падіння з ліжка. Вона є бортиком, який дуже легко кріпиться до стінки ліжка за допомогою спеціальних затискачів і збільшує висоту стінки на 18см.
Захисний борт випускають у стандартних розмірах: 70 см; 80 см; 130 см; 140 див.

Планка безпеки універсальна


Стандартна планка являє собою два додаткові одинарні борти з двох сторін ліжка, які збільшують висоту стінки на 18см. Легко кріпиться за допомогою фіксаторів.

Розміри і вартість: 70 см - 460 грн., 80 см. - 500 грн., 130 см. - 600 грн, 140 см. - 660 грн.

Планка безпеки подвійна


Подвійна планка безпеки створює посилений захист від випадкового падіння дитини та ідеально підходить під ліжка . Її висота становить 32,5 см, представлена у всіх 8-ми базових відтінках меблів ТМ «Естелла». Можливо 2 варіанти довжини на вибір – 96 см або 134 см. Планка легко кріпиться за допомогою звичайної викрутки, так само легко знімається, не залишаючи жодних слідів на поверхні ліжка.
Розміри та вартість: 96 см - 1060 грн., 134 см. - 1460 грн.

Планка безпеки подвійна плюс


Від стандартної подвійної планки модель плюс відрізняється плавними, округлими формами. Вона створена спеціально під моделі ліжок Нота Плюс та Дует Плюс та ідеально їх доповнює. Висота борту становить 34,5 см, що є надійним захистом від випадкового падіння дитини. Можливо два варіанти довжини на вибір – 96 см або 134 см.
Розміри та вартість: 96 см - 1280 грн., 134 см. - 1710 грн.
ВІДМІННО ДОПОЛНЯЮТЬ СПАЛЬНЮ ТУМБА АБО КОМОД

 

Дерев'яний комод Тесса Тумба ліжкова Тесса

Габаритні розміри: 850x800x530
(шир./вис./глиб. )

Габаритні розміри: 480x360x400
(шир./вис./глкб. )

Фасад, боки та кришка - дерево, корпус ДСП

Фасад, боки та кришка - дерево, корпус ДСП


 

Дерев'яний комод Вега Тумба ліжкова Bега

Габаритні розміри: 850x800x530
(шир./вис./глиб. )

Габаритні розміри: 480x360x400
(шир./вис./глиб. )

Фасад, боки та кришка - дерево, корпус ДСП

Фасад, боки та кришка - дерево, корпус ДСП

Відгуки наших покупців

Відгуків про цей товар ще не було.

Ваша оцінка