Отзывы наших покупателей

Krovato
Магазин мебели для дома «KROVATO»
5
Основано на отзывах: 420
User
Валерия Кротова
30.05.2024
крепкое и комфортное, буковые ламеля крепко держат матрас, нет скрипов и других звуков. менеджеры магазина посодействовали с выбором. привезли заказ в оговоренное время и собрали через 30 минут. рекомендую для всех хт ценит комфорт
User
mariia
28.05.2024
Ліжко Прага перевершило всі наші очікування! Дуже комфортне, виглядає елегантно. Це наше перше ліжко з механізмом підйому і хочу сказати - працює бездоганно. Дуже задоволені покупкою.
User
Мар'яна
24.05.2024
Заказали ліжко для нашої спальні, і це було найкраще рішення! У нас кімнатка маленька, тому доплатили за підйомний механізм, щоб мати додаткову нішу для зберігання. Каркас міцний, нічого не скрипить. Задоволені на 100%.
User
Ніна
24.05.2024
Ліжко Палмер стало справжнім відкриттям для нашої спальні! Виглядає розкішно, оббивка м'яка і дуже приємна на дотик. Складання пройшло без проблем, всі деталі були на місці, інструкція зрозуміла. Окремо хочу відзначити якість матеріалів – все зроблено на совість. Доставка була швидкою, все прийшло в цілості. Рекомендую всім, хто шукає зручне і стильне ліжко!
User
Анастасия
15.05.2024
Я рада, что купила именно эту кровать. Вместе с хорошим качеством я получила сервис. Фото отвечает тому, что получила. Кровать привезли и собрали в день заказа в оговоренное время. Спасибо