Як проїхати
м. Київ, пров. Ізяславський 52, пов. 2

Матрац ARGENTUM AMALTEA / Аргентум Амалті

Матрац ARGENTUM AMALTEA / Аргентум Амалті
В наявності Модель: 34003389
Ціна 5966 грн 5071 грн
Висота матраца:
Жорсткість матраца:
Максимальне навантаження на спальне місце:

Опис

 

Характеристики :
1). Висота – 22см.
2). Жорсткість – середньої жорсткості
3). Максимальне навантаження - 130кг (на одне спальне місце)
 
Склад:
  • чохол на блискавці - тканина стрейч Silvero
  • жорсткий пінополіуритан Highfoam Bio
  • перфорований ППУ Highfoam Silver

Стрейч Silvero – неймовірно комфортна та м'яка тканина, прошита срібними нитками м'якої обробки для створення антибактеріальних властивостей. Такий матеріал ідеально підходить для виготовлення матраців, так як не розтягується, не зношується, має високий ступінь стійкості до кольору, не вибаглива у догляді, а також забезпечує естетичний зовнішній вигляд.

HIGHFOAM BIO™ - революційний продукт, виготовлений на основі рослинної сировини, дарованої нам природою. Створений за однойменною технологією, цей унікальний матеріал поєднує в собі прекрасні споживчі властивості еластичного пінополіуретану з цілющою силою природи. . З високим рівнем комфорту та ортопедичними властивостями пінополіуретану, HIGHFOAM BIO ™ стає ідеальним матеріалом для лікування та профілактики різноманітних захворювань. Саме тому він рекомендується фахівцями як основний наповнювач у матрацному виробництві. Використання матеріалів HIGHFOAM BIO™ знаменує початок нової ери якісного відпочинку. Інноваційна структура матеріалу HIGHFOAM BIO™ дозволяє вільно циркулювати повітря всередині матраців, створюючи максимально комфортні умови для відпочинку.

ППУ Highfoam Silver – торгова марка еластичного пінополіуретану, збагаченого іонами срібла, які забезпечують першокласні антибактеріальні властивості та підвищений рівень електропровідності. У процесі попадання вологи в пінополіуретан Highfoam Silver™ (пролита рідина, надмірне потовиділення під час сну, підвищена вологість приміщення тощо) антибактеріальною добавкою активується певна кількість іонів срібла, здатних погасити поширення бактерій усередині матеріалу. Мікроби та негативно заряджені бактерії притягуються позитивними зарядами іонів срібла, які знижують їхню дію та знешкоджують. Це пояснюється здатністю іонів срібла міцно прикріплюватися до клітинних ферментів різних мікробів, інгібуючи активність ферментів клітинних стінок, мембран та нуклеїнових кислот.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
 

Відгуки про товар

Останні відгуки