Ортопедичний матрац Sleep&Fly Organic VERSO/ВЕРСО

В наявності
Модель: 2600349
5 134 грн EMM
Wishlist
Розмір
Жорсткість матраца
Висота матраца
Максимальне навантаження
Або напишіть нам:
  • whatsapp
  • telegram
  • viber
Опис товару

epsilon32

Склад:

  1. Organic cotton
  2. Блок Carbon Foam 3D Design.
  3. Пружинний блок IQ Spring.
  4. Блок Carbon Foam 3D Design.
  5. Organic cotton

Чехол Bio Cotton Organic cotton – чохол матраца, що складається з безлічі високоеластичних порожніх волокон, що забезпечують постійну циркуляцію повітря, регулювання термобалансу та вирівнювання перепадів температур під час сну. Дозволяє досягти ідеального мікроклімату на поверхні матраца, що гарантує здоровий комфортний сон у будь-яку погоду.

Блок Carbon Foam Carbon Foam - це окремий шар матраца, що складається з інноваційного матеріалу, що має високу пружність і еластичність, що дозволяє підтримувати хребет в анатомічно правильному положенні. Цей матеріал довговічний, характеризується прекрасним повітро- та водообміном.

Eco Felt Eco Felt – 100% натуральний жорсткий матеріал, що є сумішшю волокон льону, шерсті та джуту. Використовується для поділу пружинного блоку та м'яких настилів матраца захищає останні від руйнівної дії пружин. Завдяки своїм властивостям, значно збільшує показники зносостійкості та термін експлуатації матраца.

Пружинный блок IQ Spring Пружинний блок IQ Spring – блок, що складається з безлічі «розумних пружинок» з широкою основою та вузькою «талією». Гнучкість і функціональність пружин дозволяє досягти ефекту кількох рівнів жорсткості в одному матраці – від м'якості при першому дотику до матраца до жорсткої точкової підтримки хребта.

Відгуки наших покупців

Відгуків про цей товар ще не було.

Ваша оцінка