Як проїхати
м. Київ, пров. Ізяславський 52, пов. 2

Ортопедичний матрац Sleep&Fly Organic EPSILON / Епсілон

Ортопедичний матрац Sleep&Fly Organic EPSILON / Епсілон
В наявності Модель: 2600319
Ціна 3677 грн
Жорсткість матраца:
Висота матраца:
Максимальне навантаження на спальне місце:

Опис

   

Склад:

  1. Чохол Bio Cotton із системою Climat control.
  2. Блок Carbon Foam.
  3. Еко Felt.
  4. Пружинний блок IQ Spring.
  5. Еко Felt.
  6. Блок Carbon Foam.
  7. Чохол Bio Cotton із системою Climat control.

Чехол Bio Cotton Чохол Bio Cotton із системою Climat control – чохол матраца, що складається з безлічі високоеластичних порожніх волокон, що забезпечують постійну циркуляцію повітря, регулювання термобалансу та вирівнювання перепадів температур під час сну. Дозволяє досягти ідеального мікроклімату на поверхні матраца, що гарантує здоровий комфортний сон у будь-яку погоду.

Блок Carbon Foam Carbon Foam - це окремий шар матраца, що складається з інноваційного матеріалу, що має високу пружність і еластичність, що дозволяє підтримувати хребет в анатомічно правильному положенні. Цей матеріал довговічний, характеризується прекрасним повітро- та водообміном.

Eco Felt Eco Felt – 100% натуральний жорсткий матеріал, що є сумішшю волокон льону, шерсті та джуту. Використовується для поділу пружинного блоку та м'яких настилів матраца захищає останні від руйнівної дії пружин. Завдяки своїм властивостям, значно збільшує показники зносостійкості та термін експлуатації матраца.

Пружинный блок IQ Spring Пружинний блок IQ Spring – блок, що складається з безлічі «розумних пружинок» з широкою основою та вузькою «талією». Гнучкість і функціональність пружин дозволяє досягти ефекту кількох рівнів жорсткості в одному матраці – від м'якості при першому дотику до матраца до жорсткої точкової підтримки хребта.

 

 

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
 

Відгуки про товар

Останні відгуки